Проход по ссылкам навигации
:

Вироби з квілінгу як зробити

 

Квілінг — Вікіпедія


Одне можна сказати напевно – квілінг має дуже багату історію. Вважається у 300 – 400-ті роки срібні та золоті дротики були закручені навколо стовпів та ваз, гарні ювелірні вироби було зроблено саме за допомогою техніки квілінг.

Как покрывать лаком изделия из дерева


Как покрывать лаком изделия из дерева. Лакирование - покрытие лаком - один из самых распространённых способов отделки как окрашенных, так и неокрашенных поверхностей отдельных деталей, узлов и готовых изделий из дерева.

Новорічні вироби з паперу. Квіллінг | ВсеЗнайка


Квіллінг (паперова філігрань) - це мистецтво бумагокрученія, що виникло в кінці XIV - початку XV століття в Європі. У техніці квілінгу можна виконувати різноманітні новорічні вироби з паперу - як дета...

Рецепт соленого теста для лепки. Советы по лепке из соленого теста


* Теперь ищем по дому всё, чем можно сделать отпечатки, например: фигурные пуговки, заколки, мешковина, кружево, бусинки, колечки, детские игрушки, подставки от свечек на торт Так же как и вытаскивать изделие из духовки, лучше, если оно остывает постепенно(вместе с духовкой).

Світ чарівності та краси - Квілінг


Вироби з овочів та фруктів. Орнаменти, зроблені з маленьких паперових «баранців», - результат клопіткої, майже ювелірної роботи. Техніка квілінгу відома людству ще з ХV століття, у той час вона вважалась справжнім мистецтвом.

Песочное тесто и изделия из него - рецепты салатов, супов, десертов...


Песочное тесто и изделия из него. Библиотека / Самое важное о тесте и выпечке (Р.П. Кенигс "Домашнее приготовление"). Поверх яблок сделать переплет из тонких полосок теста. Края теста защипить в уголках, переплеты и края пирога смазать яйцом.

"Начальная школа". Издательский дом "Первое сентября"


Для композиции лепится второй лебедь. Его можно сделать другого цвета, например черного. Размер яйца для композиции не должен превышать размер горошины, а равновеликие изделия следует делать, используя жгут.

Декупаж і квілінг: скільки коштує зробити життя навколо гарнішим...


Моє знайомство з технікою декупаж сталося зовсім випадково. Якось я зайшла в магазин з приладдям для творчості і мене заінтригувала одна картина. Продавець мені розповів, що вона зроблена в техніці декупаж. І щоб повторити це диво, знадобиться 2-3 години роботи.

Квіти з паперу в техніці квілінг | HandiWork


Як зробити квітку з паперу в техніці квілінг? В роботі можна використовувати однотонний або двосторонній візерунковий папір. Вироби з солоного тіста? Це просто! Вишивка стрічками.

Програма гуртка квілінгу - Острів знань


Програма є авторською, її зміст побудовано на основі досвіду роботи по впровадженню техніки квілінгу у заняття гуртка "Розвиток творчої уяви". Робота переможця І Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень".