Проход по ссылкам навигации
:

Вироби в техніці квілінг

 

Квілінг — Вікіпедія


Зірочки, виконані у техніці квілінгВважається у 300 – 400-ті роки срібні та золоті дротики були закручені навколо стовпів та ваз, гарні ювелірні вироби було зроблено саме за допомогою техніки квілінг.

Квіллінг майстер клас | iBud.ua


Інструменти для квілінгу: клей ПВА; паперові смужки; шило; пінцет. Квілінг майстер клас базові фігури. Секрети майстерності квілінг, об'ємний квілінг, гілка сакури в техніці квілінг.

Програма гуртка квілінгу - Острів знань


Програма є авторською, її зміст побудовано на основі досвіду роботи по впровадженню техніки квілінгу у заняття гуртка "Розвиток творчої уяви". Робота переможця І Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень".

Послідовність виконання виробу в техніці квілінг «Весняне серце»


Зміст. 1 Матеріали для роботи в техніці квілінг: 2 Послідовність виконання виробу в техніці квілінг «Весняне серце». 2.1 Крок 1.

КОНВАЛІЯ авторські прикраси з паперу | ВКонтакте


Неповторні і унікальні прикраси, зроблені власноруч в техніці квілінг. Власники даної речі будуть виглядати індивідуально і стильно.

Новинка! Квілінг: нові ідеї для творчості | Новинки в продажу


До продажу надійшли набори для творчості в техніці Квілінг...

Квіти з паперу в техніці квілінг | HandiWork


Як зробити квітку з паперу в техніці квілінг? В роботі можна використовувати однотонний або двосторонній візерунковий папір. Вироби з солоного тіста? Це просто! Вишивка стрічками.

Світ чарівності та краси - Квілінг


Вироби з природного матеріалу. Орнаменти, зроблені з маленьких паперових «баранців», - результат клопіткої, майже ювелірної роботи. Техніка квілінгу відома людству ще з ХV століття, у той час вона вважалась справжнім мистецтвом.

... работа: ...в роботі з папером Чіпборт, Скрабукінг, Твістар, Квілінг.


Квілінг ще називають "паперовою філігранню". Це простій і дуже красивий вигляд рукоділля, що не вимагає великих витрат. Вироби з паперових стрічок можна використовувати також як настінні прикраси або навіть біжутерію.

Новорічні вироби з паперу. Квіллінг | ВсеЗнайка


Квіллінг (паперова філігрань) - це мистецтво бумагокрученія, що виникло в кінці XIV - початку XV століття в Європі. У техніці квілінгу можна виконувати різноманітні новорічні вироби з паперу - як дета...